Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kur’an kursu öğrencileri’nden anlamlı ziyaret

Kur’an kursu öğrencileri’nden anlamlı ziyaret

Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kandilli Beldesi Hacı Mustafa Erdoğan 4-6 Yaş grubu Kur’an kursu öğrencileri ’14 Mart Tıp Bayramı ’dolayısıyla Kandilli Aile Sağlığı Merkezini ziyaret etti.

Bölge’nin ilk 4-6 Yaş grubu Kur’an kursu olma özelliğini taşıyan ’Kandilli Hacı Mustafa Erdoğan Kur’an kursu’ öğrencileri, beraberinde Öğretmen, Okul Aile Birliği yönetimi ve Yenimahalle Muhtarı Ali Erdoğan ile birlikle 14 Mart Tıp bayramı nedeniyle  Kandilli Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek, Doktorlar Şakir Bahadır ve Muhammet Mesut Kervan ile Hemşire Sultan Çolakoğlu’nun tıp bayramını kutladı. Doktorlarla birlikte Aile sağlık merkezini gezen öğrenciler Hastanelerin ve sağlık merkezlerinin hayatımızda ne kadar önemli olduğunun bilincini yaşayarak öğrendiler.

MUHTAR ERDOĞAN, TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZI KUTLUYORUM

Muhtar Ali Erdoğan ziyaretle ilgili açıklamasında, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Zonguldak’ın İlk 4-6 Yaş grubu Kur’an kursu olma özelliği taşıyan ’Hacı Mustafa Erdoğan Kur’an kursu’ öğrencileriyle birlikte Kandilli Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ettiklerini belirterek, ”Hayatımızın ayrılmaz bir yeri olan doktorlarımız, Hemşirelerimiz ve Sağlık çalışanlarımızı hiçbir zaman unutmadığımızı ve toplum için önemli rol oynayan gece, gündüz, kar, çamur, bayram, tatil demeden büyük özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp bayramını kutlarız ,   “dedi.

(Ereğli FM Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın