Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KUNDAKLANDI MI?

KUNDAKLANDI MI?

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde çıkan yangında evi kullanılmaz hale gelen Fahri Biçer, evinin bilerek yakıldığını iddia etti.


Önceki gün sabaha karşı Sarıkorkmaz Mahallesi Okul Sokak’ta tek katlı ahşap evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiple, evin tamamını saran alevlere müdahale etti. Yangın yaklaşık yarım saat süren çalışma ile alevler tamamen söndürülse de ev kullanılmaz hale geldi.
Ev sahibi Fahri Biçer sabah saatlerinde arkadaşı Mehmet Ersoy ile birlikte evde inceleme yaptı, gasetecilere yangının bilinçli çıkarıldığını düşündüğünü söyledi. Biçer, “dışı yanmış içi yanmamış. Vallahi kundaklama işte. Manyak çok memlekette. Zaten baksanıza içi sağlam” dedi.
İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebinin bulunması için çalışmalarını sürdürürken, kundaklama ihtimali üzerinde duruluyor. Yangınla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın2
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
Hasan Tuntas

06 Şubat 2018 - 09:47

Olurmu olur insanlalrn birbirine saygısı sewgisi edebi hayası kalmams abi nerde olursa olsun.ewde işte yolda sokakta aklınıza gelebilck heryerde...

Yorum Yazın