Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kum Zambağı Festivali ile eğlendiler

Kum Zambağı Festivali ile eğlendiler

Sanatçılar Lara ve İrem Derici sahne aldı.


Bartın’da İnkumu Kum Zambağı Festivali’nin 5. kez düzenlediği bildirildi. Sanatçılar Lara ve İrem Derici sahne aldı.

Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen İnkumu Kum Zambağı Festivali, sportif etkinlikler ve sanatçı performanslarıyla binlerce kişiyi buluşturdu. Festivalde sanatçılar Lara ve İrem Derici sahne aldı. 
Lara performansıyla coşturdu 
Sevilen sanatçı Lara sahne aldığı Bartın Belediyesi 5. İnkumu Kum Zambağı Festivalinde sergilediği sahne performansıyla vatandaşları coşturdu. Lara, Bartın’a ve ve Bartın’lılara hayranlığını dile getirdi. Konser sonrası Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, sanatçı Lara’ya ve orkestrasına teşekkür etti. Akın, Bartın’ı ziyareti anısına Lara’ya Bartın İşi Tel Kırma işlemeli şal ve camaltı sanatıyla yapılmış kum zambağı temalı tablo hediye etti. 
Engelsiz sanat evi Lara’yı ağırladı 
Konserde, özel çocuklarımızdan 5 yaşındaki Yusuf Talha Güryol ile birlikte sahnede şarkı söyleyen Lara, Bartın Belediyesi Engelsiz Sanat Evi’ni ziyaret ederek, özel çocuklarımızla buluştu. Çocuklarla dans edip şarkı söyleyen, aileler ile sohbet eden ve destek olan sanatçı Belediye Başkanı Cemal Akın duyarlılığından dolayı sanatçıya teşekkür etti. 
Lara Gazhane Kültür Parkı’nı ziyaret etti 
Belediye Başkanı Cemal Akın konser için Bartın’da bulunan sanatçı Lara ile birlikte Bartın Belediyesi Gazhane Kültür Parkı’nı gezdi. Akın, “Lara Hanım ile Gazhane Parkı’mızı gezdik. Kentimizi çok beğendiğini ifade eden ve tekrar ziyaret edeceğini belirten Lara Hanım tüm halkımıza selamlarını iletti” dedi. 
İrem Derici’den muhteşem performans 
Bartın Belediyesi 5. İnkumu Kum Zambağı Festivalinin 2. günü sahne alan İrem Derici, muhteşem dans ve şarkılarıyla vatandaşları bir kez daha kendine hayran bıraktı. İrem Derici Bartın’ı çok beğendiğini, Bartın’dan bir ev almayı düşündüğünü ifade etti. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, İrem Derici’ye Bartın’a ziyareti anısına Bartın işi tel kırma işlemeli şal, cam altı sanatı ile yapılmış kum zambağı tablosu hediye ederken, sanatçıya ve orkestrasına teşekkür etti. 
Kupa ve madalyalar sahiplerini buldu 
Bartın Belediyesi 5. İnkumu Kum Zambağı Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Bartın Belediye Başkanlığı ile amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği 19. Belediye Başkanlığı İnkumu Plaj Futbolu, Belediye Başkanlığı 3.Tenis Turnuvası, ve Belediye Başkanlığı 3. Plaj Voleybolu Turnuvalarında dereceye giren sporcu ve takımlara ödülleri verildi. Başkan Akın yaptığı açıklamasında, Bartın Belediyesi olarak spora ve sporcuya olan desteklerinin devam edeceğini yinelerken, turnuvaların hazırlanmasında emeği geçen herkese, sporculara, hakem ve antrenörlere teşekkür etti. 
Başkan Akın “Teşekkür Ediyorum” 
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamasında, “ Festival kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerimizin sağlıklı bir şekilde yürütülmesine katkı sunan, güvenliğimizi sağlayan güvenlik güçlerimize, festivalimize katılan sanatçı ve müzisyen konuklarımıza, vatandaşlarımıza, organizasyonun gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Akın, festivale katılan vatandaşlarla sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın