• >
 • >
 • ‘KORSAN KREŞLERE’ GÖZ MÜ YUMULUYOR?

‘KORSAN KREŞLERE’ GÖZ MÜ YUMULUYOR?

-Haberin içinden- *İsmail Demirel, platform kurulmadan önce, yasa dışı işleyiş içinde olan kuruluşlara karşı idari ve hukuki girişimlerde bulunduklarını, sonuç alamadıkları için platformu kurduklarını söyledi. *Bu kuruluşlarla olan mücadele hızının artırılacağını belirtti. *Kapsamda; Kaymakamlık, belediye başkanlığı, kamu kurumları, daire müdürlerine ziyaretlerde bulunarak durumun anlatılacağını ifade etti. *İlde ise Vali, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde girişimlerde bulunacaklarını dile getirdi. *Son olarak billboardlara reklam konularak ailelerin bilinçlendirilecekleri kaydedildi. *Toplantıya Özel Güneş, Özel Minika Anaokulları ile Özel Sempati, Sempati 2, Masal Dünyam, Kent, Filiz kreşi idarecileri katıldı.

‘KORSAN KREŞLERE’ GÖZ MÜ YUMULUYOR? Eğitim

İfade Bırakın

gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
 • Fikri fikri

  Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ruhsatsız, kaçak özel etüt ve kurs merkezlerine göz yummakta ve kollamaktadır. Zaten herşey açıkça belli, bunu bilmeyen kalmadı. Kaçak kursların öğrenci sayılarını bile bildikleri halde işlem yapmamaktalar. Ne ceza kesiyorlar nede kapatma yapıyorlar. Aldıkları maaş helal değil. Kanunu ve mevzuatı uygulamıyorlar. Bu durum devlet kurumlarını yıpratmaktan başka birşey değil. Devlete güveni zedeliyor. Uygulanmayacağınız kanunu keşke çıkarmasaydınız. Devlet ve kurumları itibarsızlaştırılıyor. Anlamak mümkün değil.

 • Ziyaretçi Ercan

  İstanbul Kayaşehir Özel Uğur Kurs ve Etüt Merkezi İlçe Milli Eğitim tarafından desteklenmekte ve korunmaktadır. Ruhsatsız küçük bir büfeye bile müsade edilmez iken 1200 öğrencili ruhsatsız kaçak kurs ve etüt İstanbul’un merkezinde pervasızca işletiliyor. Ve yetkili devlet kurumları seyirci kalıyor. Acaba ne gibi çıkarları var bilemiyoruz. Ama kanunsuz bir durum olduğu kesindir. Devletten maaş al, devletin kanunlarını uygulama ve görevi kötüye kullan. Bu durumu vatandaşlar olarak kabul etmiyoruz ve kamuoyuna duyuruyoruz.

 • Okan okan

  Kayaşehir Uğur özel öğretim kursunun teog öğrencisi var. Öğretmenlerin bazılarının lisansı iptal olmuş, bazısı öğretmen bile değil, Mühendislik okuyan öğrenciler öğretmenlik yapıyor. Başakşehir ilçe milli eğitimin bu durumdan haberi var. İki yıldır ruhsatsız kursu korumaktalar. Şikayetlerin hepsini geçiştirip kaçak ve usülsüz kurs kollamaktadır. Kanunlar adamına göre uygulanmaktadır. Başakşehir İlçe milli eğitimdeki devlet memurları görevi kötüye kullanmaktadır.

 • Okan Okan

  İstanbul Özel Merkez Kayaşehir Açı özel öğretim kursunun teog öğrencisi var. Öğretmenlerin bazılarının lisansı iptal olmuş, bazısı öğretmen bile değil, Mühendislik okuyan öğrenciler öğretmenlik yapıyor. Başakşehir ilçe milli eğitimin bu durumdan haberi var. İki yıldır ruhsatsız kursu korumaktalar. Şikayetlerin hepsini geçiştirip kaçak ve usülsüz kurs kollamaktadır. Kanunlar adamına göre uygu***maktadır. Başakşehir İlçe milli eğitimdeki devlet memurları görevi kötüye kul***maktadır.