Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KORKU DOLU ANLAR !.

KORKU DOLU ANLAR !.

Karşı apartman ve mahalle bakkalının camlarını taş yağmuruna tuttu.


Ereğli'de şizofren hastası olduğu iddia edilen Fatih D. komşularının ve mahalle bakkalın camlarını taş ve şişe atarak kırdı. Korku dolu anlar evinin camları kırılan kadın tarafından saniye saniye telefon ile kaydedildi. 

Olay ilçeye bağlı Kepez Mahallesi 1 Nolu Profesör Muammer Aksoy Caddesi üzerinde meydana geldi.

İddiaya göre şizofren hastası olduğu öğrenilen 34 yaşında ki Fatih D. Evlerinin karşısında ki 4 katlı binanın camlarını kırdı. Hızını alamayan Fatih D. Daha sonra ise mahalle bakkalının camlarını kırdı.  Bakkalın üst katında ki evlere de taş ve şişe atarak zarar veren Fatih D. Polis tarafından gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen Fatih D. ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

Saldırıya uğrayan bakkal sahibi Recep Erdoğan “ Sabah saatleriydi. Gelen ekmekleri dolaba diziyordum. Birden taşlar yağmaya başladı. Ben içeriye doğru girdim. Duvarın arkasına saklandım” dedi. 

Recep Erdoğan Fatih D. Den şikayetçi olduğunu da ifade ederken, Fatih D. Nin iş yerine attığı taşları da göstererek ‘Zararı karşılamaya çalışıyoruz’ dedi. 

Diğer yandan Fatih D. Nin binayı taşlama anı ev sakini tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Görüntüleri alan kadın ‘Şu anda evimizi taşlıyorlar. Sabah sabah başımıza gelene bak. Hergün böyle bu’ diyerek tepkisini dile getiriyor.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın6
şaşkın1
üzgün1
gülücük0
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın