Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Korkak hırsız, ailesini devreye soktu ama..!

Korkak hırsız, ailesini devreye soktu ama..!

Biri yakalanmıştı! Diğer hırsız da yakalanacağını anlayınca bakın ne yaptı!


Bartın’ın Amasra ilçesinde, merhum şarkıcı Barış Akarsu’nun eşyalarını çalan hırsızlardan firari olan, yakalanacağını anlayınca çaldıklarını kendi ailesine gönderdi. Soyguncunun ailesi ise oğullarının çaldığı eşyaları, Akarsu’nun annesine teslim etti.
Edinilen bilgiye göre, merhum şarkıcı Barış Akarsu’nun ailesinin oturduğu, aynı zamanda müze olan evi soyan 2 kişiden 28 yaşındaki A.E, Ankara’da yakalanarak Bartın’ın Amasra ilçesine getirilmiş çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Bartın Cezaevine konulmuştu.
A.E. verdiği ifadesinde takıların kendisinde olmadığını soygunu beraber gerçekleştirdikleri arkadaşında olduğunu söyledi.
Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sıkı takibi sonucu, firari olan zanlı yakalanacağını anlaması üzerine çaldığı 99 ziynet eşyasını kendi anne ve babasına gönderdi. Sanığın ailesi de yanlarına aldıkları 99 adet zihniyet eşyası ile Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldi.
Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu ile görüşmek isteyen aile, hırsızlık olayı esnasında kırılan kapı kilidinin parasını vermek istedi. Anne Akarsu ise yapılan bu teklifi geri çevirdi.
Oğlumun yüzük ve künyesi getirilmez ise
 davadan vazgeçmeyeceğim”
Anne Hatice Akarsu ise gazetecilere açıklamasında, oğlunun eşyalarında eksik olduğunu ileri sürerek, “oğluma ait olan ve bana teslim edilen 99 adet ziynet eşyasının arasında özellikle bir adet yüzük ve künye yok. Yüzük ve künyenin getirilmesini istedim. Aksi takdirde davamdan vazgeçmeyeceğimi söyledim" dedi.
Anne Hatice Akarsu Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğünde yürütülen işlemlerin ardından 99 adet zihniyet eşyasını alarak evine giderken, polis ekipleri kaçan zanlının yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
üzgün1
gülücük0
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo