Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Komutan, Emniyet Müdürü Ve Jandarma Komutanını Ziyaret Ettiler

Komutan, Emniyet Müdürü Ve Jandarma Komutanını Ziyaret Ettiler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Garnizon Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma teşkilatına taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Garnizon Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığına taziye ziyaretinde bulundu.

Başkan Hüseyin Uysal, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Karadeniz Bölge Komutanı Deniz Kurmay Albay Aykut Manioğlu, Emniyet Müdürü Fahri Küçük ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Gökhan Tufan’a taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi.

“HER ZAMAN ASKER VE POLİSİMİZİN YANINDAYIZ”

Başkan Uysal, ziyaretlerde yaptığı konuşmada terörle mücadelede Kdz.Ereğli halkı olarak her zaman asker ve polisin yanında olduklarının mesajını verdi.

Uysal; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm terör örgütlerine karşı Milli Seferberlik ilan ettiği bir dönemden geçiyoruz. Bugüne kadar terörle mücadelede bir çok evladını şehit vermiş olan Kdz.Ereğli, son olarak da Emniyet Müdürümüz Vefa Karakurdu’yu İstanbul’daki hain saldırının ardından şehit verdi. Şunu bilsinler ki, bizi bölmeyi, parçalamayı, yıkmayı, korkutmayı asla ve asla başaramayacaklar. Kdz.Ereğli Belediyesi ve halkımız adına dayanışmamızı göstermek için bugün sizlerleyiz, her zaman asker ve polisimizin yanında olacağız” dedi.

Karadeniz Bölge Komutanı Deniz Kurmay Albay Aykut Manioğlu, Emniyet Müdürü Fahri Küçük ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Gökhan Tufan, ziyaretleri için Başkan Uysal ve beraberindekilere teşekkür etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın