Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KİMLİK BİLGİLERİ NETLEŞTİ !

KİMLİK BİLGİLERİ NETLEŞTİ !

Ereğli`de denizde erkek cesedi bulundu.


Ereğli 'de denizde erkek cesedi bulundu. 


Olay sabah saatlerinde Ereğli ilçesi Bozhane Limanı mevkii üzerinde meydana geldi. İddiaya göre sabah sporu yapan vatandaşlar liman içerisinde deniz yüzeyinde hareketsiz duran bir insanı fark ettiler. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne vatandaşların haber vermesiyle olay yerine sağlık, sahil güvenlik ve polis ekipleri sevk edildi. Sahil güvenlik botuyla yanaşan ekipler, cesedi bota alarak karaya çıkardı. 

KİMLİĞİ BELLİ OLDU 

 Ereğli’de denizde ölü bulunan 25 yaşındaki gencin kimliği belli oldu. 


Ereğli ilçesine bağlı Müftü Mahallesi Uzunkum Caddesinde spor yapan vatandaşlar tarafından denizde bir kişinin olduğu ihbarına olay yerine gelen Sahil Güvenlik, itfaiye, polis ve 112 ekipleri, denizden gencin cansız bedenini çıkararak otopsi için Devlet hastanesine kaldırmıştı. Yapılan araçtırma ve incelemeler sonrasında 25 yaşında olduğu öğrenilen gencin isminin Armağan Salman olduğu bilgisine ulaşıldı. Polis ekiplerinin gencin ailesine ulaşmaya çalıştıkları öğrenildi.

GÖRGÜ TANIĞI ANLATTI
Spor yaptığı sırada yaşlı bir kadının Cesedi görerek ihbarda bulunan Nazmiye Uzunmehmet, “Fitness aletlerinde egzersiz yaptığım sırada yaşlı teyze, ‘denizde bir şey var bakar mısın” dedi. Baktığımda bunun bir ceset olduğunu fark ettim. Durumu polise bildirdim” diye konuştu.

KİMLİK BİLGİLERİ NETLEŞTİ !

Ereğli`de denizde erkek cesedi bulundu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük3
üzgün2
hayran0
şaşkın0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo