Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KEPEZ YOLU’NDA ÇALIŞMA...

KEPEZ YOLU’NDA ÇALIŞMA...

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kepez yolunda bugün başlayan yan yol, giriş yolu ve ceplere yönelik çalışmaları yerinde inceledi.  

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun da yer aldığı incelemelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Uysal, “Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda karayolları ile süren görüşmelerimiz olumlu neticelenmişti.

İlk etapta Kavaklık Mahallesi Göçmenler Mevkiinden Kepez Tepesi’ne kadar olan güzergâhtaki karayollarınca uygun görülen noktalarda yan yollarının açılması, giriş yollarının düzenlenmesi ve cep yerlerinin açılması çalışmalarına Fen İşleri Müdürlüğümüzün ekiplerince başlandı.

Çalışmaları kısa süre içinde bitirmeyi planlıyoruz. Benzer çalışma Kışla’dan Devrek Yol ayrımına kadar olan güzergâhta da yapılacak” dedi. 

Vatandaşlar, yol boyunca belediye tarafından yapılan çalışmalar için Başkan Uysal’a teşekkür ederek, “Başkanım söz vermiştiniz. Sözünüzü tuttunuz.” diye konuştular.

Öte yandan çarşı merkezinde süren çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Uysal, çarşı esnafından da yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür aldı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın