Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KEPEZ YOLUNDA CEPLER AÇILIYOR..

KEPEZ YOLUNDA CEPLER AÇILIYOR..

Karayolları tarafından yapılan Kışla-Kepez yolu üzerinde uzun süredir devam eden cep sorunu Kdz.Ereğli Belediyesinin çalışmasıyla ortadan kalkıyor. Kepez yolu üzerinde 7 ayrı noktada cep açma çalışmasına başlanıldı.

Ereğli’de trafik akışı yönünde yaşanan önemli sorunlardan biri olan Kepez yolu üzerindeki cep sorunu çözüme kavuştu.

Kdz.Ereğli Belediyesinin, Karayolları Bölge Müdürlüğü ile sürdürdüğü görüşmeler neticesinde, Kışla-Kepez yolunun Devrek yol ayrımı-Kepez istikametinde yaşanan sorunu çözecek çalışma resmen başladı.

7 AYRI CEP..

Çalışmalar kapsamında, Devrek yol ayrımı – Kepez istikametinin gidiş ve geliş yönünde 7 ayrı noktada araç yanaşma cepleri ve otobüs durak yerlerinin yapımına başlandı.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, çalışmanın kısa sürede bitirileceğini belirterek; “Bu yol üzerinde uzun zamandır yaşadığımız bir sıkıntıyı daha gideriyoruz. Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ile yaptığımız görüşmeler neticesinde araçlarımızın yanaşabileceği ve Şehir içi dolmuşlarının yolcu indirip-bindirebileceği 7 ayrı noktayı tespit ettik. Kısa sürede çalışmaları tamamlayarak, bu sorunu da ortadan kaldırmış olacağız” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın