Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KDZ.EREĞLİ GİRİŞİ, AĞAÇLANDIRILIYOR!.

KDZ.EREĞLİ GİRİŞİ, AĞAÇLANDIRILIYOR!.

- Gülüç-Devrek yol ayrımı arasındaki yeşil alanlar ağaçlandırılıyor.


 

Kdz.Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçe girişi olan Gülüç-Devrek yol ayrımı arasındaki yeşil alanlar ağaçlandırılıyor.

Kdz.Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ağaçlandırma-çiçeklendirme, bakım ve onarım çalışmalarıyla ilçeyi adım adım güzelleştirmeyi sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kdz.Ereğli’nin girişi sayılan Gülüç-Devrek Yol ayrımı bölgesindeki yeşil alanlarda ağaçlandırma çalışması başlattı.

250 SÜS ERİĞİ, 700 MAVİ SERVİ

Kdz.Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Etem Özdemir, son 3 yılda 130 bin metrekare olan yeşil alan sayısının 250 bin metrekareye çıktığını belirterek; “Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Uysal’ın direktifleri doğrultusunda yeşil alanları artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Devrek Yol ayrımı Gülüç arasında yol kenarındaki yeşil alan düzenlemelerimizin ardından ağaçlandırma çalışmalarına başladık. Bu bölgede 250 süs eriği ve 700 Mavi Servi dikimi yapıyoruz” dedi.

Özdemir, ayrıca Gülüç-Kepez arasındaki karayolu orta refüj ile şehrin değişik noktalarında çiçeklendirme çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın