Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA..

 BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediyede düzenlenen bayramlaşma programında, belediye çalışanları, STK temsilcileri ve misafirleriyle bayramlaştı.

Kdz.Ereğli Belediyesinde geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni Bayramın 1. Gününde Başkan Hüseyin Uysal’ın makamında gerçekleşti.

Başkan Uysal, belediyede çalışan personel, birim müdürleri, ilçedeki STK temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve misafirleriyle tek tek bayramlaştı.

Belediye Başkan Yardımcıları ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde, Başkan Hüseyin Uysal katılımcıların bayramını kutlayarak; “Biz bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde Kdz.Ereğli’nin hak ettiği hizmetleri yerine getirmek için mesai saati gözetmeksizin çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin ve ailelerinizin bayramını kutluyorum” dedi.

Başkan Uysal, gün içerisinde AKM’de düzenlenen protokol bayramlaşmasına da katılırken, ilçe protokolü ile birlikte Kız Yetiştirme Yurdu ve Huzurevini ziyaret etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın