Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KDZ.EREĞLİ BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

KDZ.EREĞLİ BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatıyla şehrin dört bir yanında başlayan çalışmalar sürüyor. Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar, bağlı müdürlüklerin yürüttüğü çalışmaları sahada denetledi.

Kdz.Ereğli’de, alt yapı ve üst yapıda bir çok çalışma yürüten Belediye ekipleri, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatıyla şehrin dört bir yanında başlatılan çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar, bağlı müdürlüklerin yürüttüğü çalışmaları yerinde denetledi.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın, “Ereğli’nin tarihine sahip çıkacağız” diyerek başlattığı Uzun Mehmet  Anıtı yenileme ve Madenci Evi çalışmalarında son durumu inceleyen Başkan Yardımcısı Ağlar, çalışmaları yürüten ekipten bilgi aldı.

Güldere Mahallesinde yürütülen dere ıslah çalışmaları, Kepez yolunda devam eden cep çalışmaları, Kestenaci Mahallesindeki Uzun Mehmet Anıtı çalışmaları, Balı köprüsü 2.etap çalışmaları ile Dağevlerinde yapılan Yeni Caminin dolgu ve parke çalışmalarını sahada inceleyen Başkan Yardımcısı Ağlar; “Yapılan bu çalışmalarla ilgili günlük olarak Başkanımız Hüseyin Uysal’a bilgi aktarıyoruz. Kestaneci mahallesindeki çalışmamız 8 Kasım Uzun Mehmet’i anma törenlerine yetişecek şekilde planlandı. Kepez yolunda açacağımız 7 cep çalışmasında 3 noktaya yapımı tamamladık. Balı köprüsünde de işler asfaltlama sezonuna hazır hale geldi. Dağevleri yeni camisi çevresinde dolgu işlerini bitirdik, parke çalışmalarına başlayacağız” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın