Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kdz Ereğli Turizm Fakültesi

Kdz Ereğli Turizm Fakültesi

2018-2019 Akademik Genel Kurul toplantısı yapıldı


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Turizm Fakültesi 2018-2019 Akademik Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. 
Fakültenin seminer-toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Dekan Vekili Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel ile bölüm başkanları ve bölüm hocaları katıldı.
Rektör Yardımcısı / Kdz. Ereğli Turizm Fakültesi Dekanı Vekili Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, fakültenin seminer toplantı salonunda yaptığı konuşmada, başarılı bir akademik yılı geride bıraktıklarını söyledi. Büyükgüzel ayrıca akademik, sosyal ve idari faaliyetler olarak fakültede yürütülen çalışmalara değindi. 
Akademik ve idari insan kaynakları, fakülte bölümleri, öğrenci sayıları ilgili bilgi ve istatistiklerin yer aldığı bir sunum gerçekleştirdi.
Sunumun ardından Rektör tarafından ulusal-uluslararası indekslerde taranan bilimsel yayını olan öğretim üyelerine “Yayın Başarı Belgeleri” takdim edildi. Toplantıda Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, fakülte öğretim elemanlarının çalışma performansları ve faaliyetlerine yönelik olumlu görüşlerini belirtti. Bilimsel çalışmaların kalitesinin artırılmasına yönelik taleplerin desteklenmesi, fakültenin eğitimine katkı sağlayacak çalışmaların değerlendirilmesi ve üniversitenin iyileştirilmesi konularındaki her türlü çabayı değerli bulacağını ve dikkate alacağını vurguladı. 
Dekan Vekili Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, fakültenin gelişimi, bölümlere yaptığı yardım, sağladığı olanaklar için ve ayrıca Turizm Rehberliği Bölümünün açılışına verdiği özel destekten ötürü, kendi adına ve fakülte akademik ve idari personelleri adına, Rektör Çufalı’ya teşekkürlerini iletti. 
Akademik kurul toplantısı, Çufalı'nın akademik personeli dinlemesi ve soru-cevap bölümünün ardından sona erdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın