Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAZA HABERLERİ PEŞ PEŞE !.

KAZA HABERLERİ PEŞ PEŞE !.

Kar yağışının etkili olduğu güzergahlardan kaza haberleri geliyor.


Zonguldak genelinde öğle saatlerin de başlayan kar yağışı etkisini artırarak devam ediyor. Yoğun kar yağışına hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda kalırken yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kazalar meydana geldi.

 

İl genelinde bazı araçların lastiklerinin hava koşullarına uygun olmaması ve zincirsiz olmaları araç sürücülerine zorlu dakikalar yaşatırken yoğun kar yağışı sonucunda görüş mesafesi sıfıra kadar düştü. İl genelinde görev başında olan 112 sağlık ekipleri de kar yağışından nasibini aldı.

Bir Tır sürücüsünün makas atması sonucunda yavaşlayan bazı araçlar yoğun karında etkisiyle bir daha kalkış yapamadı, o sırada yol üzerinden geçen 112 sağlık ekipleri ise tıkanan yolun uzun uğraşlar sonucu açılmasıyla hastaneye gidebildi.

Alaplı ilçesine bağlı Okuf Yol ayrımı mevkide ise yoğun kar yağışı kazalara neden oldu. İddiaya göre yoğun kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hâkimiyetini kaybeden otomobil ağaca çarparak durabilirken aynı istikamette seyreden TIR ise yol kenarında bulunan kanala düştü. Meydana gelen kazalar sonucu şans eseri yaralanan olmazken araçlarda maddi hasar oluştu. Yetkililer ise kar ve buzlanmaya karşı sürücülere uyarılarda bulundu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
şaşkın2
üzgün1
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın