Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAZA GEÇİRDİ !.

KAZA GEÇİRDİ !.

Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın Ereğlili Danışmanı Saadet Oruç trafik kazası geçirdi.


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlarından Ereğlili Saadet Oruç, annesininde yer aldığı araçla Afyonkarahisar yolunda trafik kaza geçirdi. 
Yaşanan tahlisiz kazada Oruç ve annesinin durumu iyi olduğu öğrenildi. 
Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Saadet Oruç, "Duanın, hayır duasının ne kadar önemli olduğunu anladığımız bir tecrübe yaşadık. Babamın vefatının ardından yazdığım şiirde “delilik boyunca özgür olmayı öğretirken es geçmişsin babam, hayat bir nefes kadar yakınmış ölüme” cümlesini kurabilmiştim.
Dün annemle birkaç günlüğüne dinlenmek üzere planladığımız küçük tatilimiz talihsiz bir kaza nedeniyle hastanede bitti. Başta sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, kazanın gerçekleştiği Afyon Emirdağ kaymakamı, Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Müdürü ve elbette Afyon Valimiz, Afyon milletvekillerimiz olmak üzere ilgilerini esirgemeyen tüm büyüklerimize buradan da şükranlarımı ifade etmek isterim. Basit travma kaynaklı eziklerle atlattığımız trafik kazası bir kez daha bir nefes uzaktaki alınyazımızı hatırlattı. Bugün annemle taburcu olduk ve sorunsuz evimizdeyiz"dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
şaşkın1
kızgın1
hayran0
üzgün0
İlahi adalet

12 Ekim 2020 - 16:54

Herşey allahtan iyi side kötüsü de şuda bir gerçek her önüne gelen siyasi menfaat için oypalı kardeş lerimize söz verdi tutmadı 3defa bu insanların umutları ve gururlarıyla oynandı sırf oy yuzunden sözler verildi ve tutulmadı ama ilahi adalet şaşmadı şaşmaz.

Oypalı oypalı

11 Ekim 2020 - 23:45

E saadet hanım ilahi adalet bu olsa gerek seçim zamanı oypalılara Erdemir personeli olacaksınız diye söz verdiniz tutmadınız bu oypalıların ahı ve bedduası tuttu size

Yorum Yazın