Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAYMAKAMA TEŞEKKÜR ETTİ, POSBIYIK'I KINADI !.

KAYMAKAMA TEŞEKKÜR ETTİ, POSBIYIK'I KINADI !.

Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Arzu Karasağlık çalışanlarının ulaşımı konusunda tahsis edilen araç için Ereğli Kaymakamı’na teşekkür ederken, Ereğli Belediyesi’ni ise eleştirdi. İşte Kara’nın o paylaşımı:

“Üniversite hastanemizde görev yapan Kdz.Ereğli ilçemizde ikamet eden Sağlık çalışanı arkadaşlarımızın hastaneye ulaşımında olası sorunları yaşamaması için, Kdz.Ereğli Belediyesine müracaat ederek 1 adet servis aracı talep ettik.

Bu zor günlerde sağlık çalışanlarımız için istediğimiz servis aracı tahsisi ile ilgili talebimiz ne yazık ki dikkate alınmadı. Kdz. Ereğli Belediyesinin bu zor günlerimizde sağlık çalışanlarının taleplerine duyarsız kalmasına bir anlam veremiyoruz.

Servis Aracı talebimiz konuyu ilettiğimiz Kdz.Ereğli Kaymakamlığı tarafından ivedilikle dikkate alındı.

Sağlık çalışanı arkadaşlarımız bugün itibariyle Kaymakamlık tarafından tahsis edilen servis aracı ile üniversite hastanesine ulaşımlarını sağladılar.

Bu konuda gerekli hassasiyeti gösteren Sayın Valimiz Erdoğan Bektaş ve Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ederiz .

Pandemi ile savaşta en ön safta mevzi alan sağlık çalışanlarımızı görmezden gelenleri kınıyor, yardımcı olanlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın6
kızgın4
gülücük3
hayran1
üzgün1
SERCAN MAKİNE

16 Nisan 2020 - 18:59

SAYIN VALİMİZ MUTEBER ŞAHSİYET DİLERİM İLİ TEDBİRLİ KIYAFET İLE GEZER HZ.ÖMER GİBİ TEMENNİM BUDUR. ÇALIŞINCA OLUR BİRİLERİ ENGEL OLMAZ İSE.

Yorum Yazın