Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAYMAKAM UYARDI !.

KAYMAKAM  UYARDI !.

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu KOVİD-19 salgınının hızlı bir şekilde yayılmasından dolayı köy muhtarlarına yazı göndererek uyarıda bulundu. 

Kaymakam İsmail Çorumluoğlu gönderdiği uyarı yazısında “Ülke genelinde, covid-19 salgını nedeniyle pozitif vaka sayılarında yükselmeler olduğu tespit edilmiştir. Devam eden süreçte özellikle vatandaşlarla temasa dikkat edilmesi, maske takılması ve sosyal mesafe kurallarına azami riayet edilmesi önem arz etmektedir. " dedi.

Çorumluoğlu, "Bu nedenle, sorumluluk bölgenizdeki vatandaşların, toplu olarak yapılan ziyaretleri asgari düzeye indirmeleri, Cenaze törenlerinde maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulması, mezarlık, ev veya ev önlerinde taziyede bulunulmaması, Düğün/nişan/kına/sünnet gibi merasimlerinin yapılmaması, nikah merasimlerinin (1) saat içerisinde tamamlanması gerekmektedir.  Bilgi ve gereği ile belirtilen hususlara uymayanların emniyet ve jandarma kuvvetlerimize ve kaymakamlığımıza bildirilmesini, muhtarlarımızca da titizlikle takip edilmesini rica ederim”ifadelerini kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın