Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kaybolan çocuğu bulmak için vatandaşlar seferber oldu

Kaybolan çocuğu bulmak için vatandaşlar seferber oldu

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Bolu’da, okuldan çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 9 yaşındaki çocuk, sosyal medya üzerinden bir araya gelen vatandaşların da aramalara katılması sonucu bulundu. 
Bolu’da, Sakarya İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören 3’üncü sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Onur Fahri Gören, saat 15.00’de okuldan çıktıktan sonra evine dönmedi. Çocuklarının eve gelmemesi üzerine durumu polis ekiplerine haber veren ailesi, sosyal medya üzerinden de çocuklarının kaybolduğunu duyurdu. 
Tabaklar Mahallesi’ndeki okul çevresinde bulunan metruk binalarda polis ekiplerinin arama yaptığı sırada, Bolu’da yaşayan bir sosyal medya fenomeni de saat 22.00 sıralarında canlı yayınla olayı takipçilerine duyurdu. Canlı yayınla olaydan haberdar olan yüzlerce Bolulu vatandaş arama çalışmalarına katıldı. 
9 yaşındaki Onur Fahri Gören, arama çalışmalarına katılan vatandaşlar tarafından 8 saatin sonunda okulun karşısında bulunan hastanenin bahçesindeki oyun parkında bulundu. Gören’in bulunmasıyla arama çalışmalarına katılan vatandaşlar büyük bir sevinç yaşadı. 
İlkokul öğrencisi çocuk, kendisini bulan vatandaşlar tarafından ailesine verilmek için Sakarya İlköğretim Okulu Müdürü’ne teslim edildi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
şaşkın1
gülücük0
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın