Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KARNELERİ VERİLDİ

KARNELERİ VERİLDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de yaptırdığı okulda, karne alan öğrencinin kendisine verdiği resmi aldıktan sonra duygulanan hayırsever Nurdan Oğuz, “okul yapmaya devam” dedi.
2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle birlikte öğrenciler karne heyecanı yaşadı. 5 Şubat’ta açılışı yapılan 665 öğrencinin eğitim ve öğrenim gördüğü Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz İlkokulu’nda tören gerçekleştirildi.
Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, 1-E şubesinde gerçekleştirilen karne dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, hayırsever çifte teşekkür ederek, “siz burada bu güzel sınıflarda iyi eğitim görüyorsanız bunda en büyük katkı buradaki değerli Oğuz ailesinin. Hem bu okula katkılarından dolayı hem de aynı yardımlara devam etmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Biraz sonra karnelerinizi dağıtacağız. Hepinize iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum” dedi.
OĞUZ ÇİFTİ, “SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ”
Hayırsever Nurdan Oğuz da konuşmasında çocukların ara tatillerini çok güzel geçirmeleri dileğinde bulunarak, “ders çalışmayın ama mutlaka her gün tekrarınızı ve okumanızı yapın. Bol bol eğlenin, oynayın. Yeni dönemde enerji ile tekrar derslerinize başlayın. Hep güzellikler sizinle olsun. Sizi yetişmiş, büyümüş görmek bizim en büyük idealimiz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Hepinizin gözlerinden öpüyorum” deyi konuştu.
Ahmet Orhan Oğuz da çocuklara iyi bir tatil geçirmelerini söyledi ve “hep okuyun” öğüdünde bulundu.
ÖĞRENCİ, RESİM HEDİYE ETTİ
Törende daha sonra karne dağıtımına geçildi. Bu sırada Nehir Bektaş adlı öğrenci, kendi çizdiği ve üstünde Nurdan Teyze (Nurdan Oğuz), Ahmet Abi (Ahmet Oğuz) ve İsmail Abi (İsmail Çorumluoğlu) yazan resmi hayırsever çifte hediye etti. Duygulandığı görülen Nurdan Oğuz; “bu da benim karnem” diyerek mutluluğunu ifade ederek “okul yapaya devam” dedi.
Bugün yarıyıl tatiline başlayan öğrenciler 4 Şubat'ta tekrar sınıflardaki yerlerini alacaklar.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran4
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın