Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KARDEŞLERİNE KUCAK AÇTILAR

KARDEŞLERİNE KUCAK AÇTILAR

Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi, kardeş okul Çayırlı Şehit Madenciler İlkokulunda öğrenim gören öğrencilere gıda ve kırtasiye setleri ile gitti.

 Okul Müdürü Salih Çeliksoydan, Okul Aile Birliği Başkanı Zeynep Göksel, Aile Birliğinden Berna Ataoğlu, Öğrenci Temsilci Sorumlu Öğretmeni Feriha Yener, Sosyal Yardımlaşma kulübü Öğretmeni Ayşegül Yağız, Öğrenci Meclis temsilcisi Berk Göksel ve öğrenciler, gıda ve kırtasiye setlerini Okul Müdürü Saygın Türk ve Okulun öğretmenlerine teslim etti.

MECLİS BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR

Öğrenci Meclis Başkanı Berk Göksel,  projenin kabul görmesinin ardından, kırtasiye ve gıda setlerini 20 kişilik öğrenci temsilcileriyle yaklaşık 2 hafta içinde hazırladıklarını belirterek bu süreçte kendilerini destekleyen herkese teşekkür etti.

“AMACIMIZ YARDIMLAŞMA BİLİNCİNİ SAĞLAMAK”

Okul Müdürü Salih Çeliksoydan ise, “Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi olarak kardeş okul k seçtiğimiz Çayırlı Şehit Madenciler İlkokuluna 30 paket gıda ve 30 paket kırtasiye seti yardım kampanyası ile sosyal sorumluluk projesi kampanyasını başlattıklarını belirterek, “ Amacımız öğrencilerde yardımlaşma bilincini geliştirilmek,  tüm paydaşların sosyal sorumluluk üstelenmesini sağlamaktı.” dedi.

 10 gün süren kampanya da, Öğrenci Meclisi, Okul Aile Birliği, Sosyal Yardımlaşma Kulübü ve İzcilik Kulübünün üstün bir çalışma örneği sergilediğini söyleyen Çeliksoydan, “ Bizlere bu yolda destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum.  Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi olarak, sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam edeceğiz” ” şeklinde konuştu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın