Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAPANMA TEHLİKESİ !

KAPANMA TEHLİKESİ  !

Ereğli’den yeni Ece’lerin, Ebru’ların, Berna’ların çıkmasının önü kesiliyor.


Kdz. Ereğli Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nda yetişen ve şuanda Fenerbahçe’de oynayan Milli sporcu Ece Türkoğlu ile Galatasaray’da oynayan Milli sporcu Ebru Topçu, TFF’nin organizasyonunda A Milli Takımı’nın yeni formalarını Arda Güler, Semih Kılıçsoy ve Orkun Kökçü ile birlikte tanıttı.

Ancak; Ereğli’den Milli Takıma kadar yükselen Kadın Futbolu’nda kentin gururu olan Ece Türkoğlu ve Ebru Topçu ile 32 kadın sporcuyu Milli Takıma taşıyan Kdz. Ereğli Belediyespor’un hükümetin tasarruf tedbirleri genelgesi nedeniyle kapanma tehlikesi yaşaması yürekleri sızlatıyor.

Sporseverler ve Ereğli seyrediyor, Ereğli’de kazançlarına kazanç katan başta Erdemir, Tat Metal ve Çınar Boru olmak üzere bir çok firma destek olmuyor.
Ailelerinin izin vermemesine rağmen Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın ailelere verdiği güvenle ellerinden tuttuğu kızlar bugün A Milli Takım formasını tanıtmaya değer görülmüş birer marka sporcu olmasına rağmen Ereğli’nin yazdığı bu hikaye sponsor olması gerekenlerin ilgisizliği nedeniyle kapanıyor, Ereğli’den yeni Ece’lerin, Ebru’ların, Berna’ların çıkmasının önü kesiliyor.
Bugün ulusal basına yansıyan şu fotoğrafa iyi bakın ey sessizler!
Zonguldak’ın Milletvekiliyim diyenler.
Ereğli’de kazananlar, laf başına gelince her şeyi çok iyi bilen spor yorumcuları.
Kdz. Ereğli’nin bir markasını siz yok ediyorsunuz.
Hiç mi vicdanınız sızlamayacak!

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo