Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ!.

KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ!.

Ereğli’de, geçirdiği kap krizi geçiren Türk Metal Şube Teşkilatlanma Sekreteri Soner Uslubaş, tedavi gördüğü hastaneden taburcu olduğunu bildirdi.

Uslubaş, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde, yüzde 100 tıkalı damara yapılan operasyonla stend takılmasının ardından sağlık durumunun daha da iyiye gittiğini belirtti.

Sosyal paylaşım sitesinde yayınladığı fotoğrafın üzerine “Sevgili Dostlarım,Değerli Emek Yoldaşlarım” yazısı ile teşekkür eden Uslubaş, şunları kaydetti: “Umuda en fazla ihtiyaç duyduğum zor anımda sizlerin sevgi ve duasıyla kısa bir zamanda tehlikenin büyüğünü atlattım. Bu zor günlerimde yanımda olan, dualarını, acil şifa dileklerini esirgemeyen uzaklarda olsalar da desteklerini yüreğimde hissettiren,ışıklarıyla içimi ısıtan bütün dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bugün hastaneden çıkışım gerçekleşti ve 15 gün sonra bir kontrolüm olacak. Bu süreci doktorlarım dinlenerek geçirmem konusunda kati telkinde bulundular. Sevgi ve dualarıyla yanımda olan dostlarıma bir kez daha Allah’tan sağlık ve afiyet diliyor, anlayışınız için hepinize teşekkür ediyorum.”

OLAY

Uslubaş, çalıştığı Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan ayrıldığı yıllık izninin ilk günü, yakın aile dostları ile pikniğe gittiği sırada kalp krizi geçirmişti. Alaplı Devlet Hastanesi’nden Ereğli’deki Özel Anadolu Hastanesi’ne kaldırılan Uslubaş, kalp krizi geçirdiğinin belirlenmesi üzerine BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilmişti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo