Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KALDIRIM İŞGALİNE KARŞI UYARI

KALDIRIM İŞGALİNE KARŞI UYARI

Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, esnafları ilçe merkezinde işgal edilen kaldırımlara karşı uyardı.

Halkın yaşam alanlarını daraltan, yaya ve araç trafiğini tehlikeye atan işgallere karşı sayısız ihbar aldıklarını söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı ve Zabıta Müdürü Alptekin Dursun, 15 Haziran 2015 Pazartesi gününden itibaren işgale izin vermeyeceklerini söyledi.

 

ESNAFLARA 15 HAZİRAN UYARISI

Kaldırımların yayaların geçişleri için kullanılması gerektiğini ve 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren işgale izin vermeyeceklerini dile getiren Dursun, “Kaldırım İşgalleri konusunda sayısız ihbarlar alıyoruz.

ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİNİ ETKİLİYOR

Ekiplerimiz, şikâyetler doğrultusunda birçok noktada tespitlerini yaptı. Esnafımız yapmaları gerekenler için uyarıldı. İlçe merkezimizde işgaller yüzünden neredeyse yol ortasından yürünmek zorunda kaldığını bile tespit ettik. Bu durum insan hayatını tehlikeye atıyor. Araç ve yaya trafiğini olumsuz yönde etkiliyor.”dedi.

ESNAFLARIMIZ DUYARLI OLSUN

Dursun açıklamasında “15 Haziran 2015 Pazartesi günü itibari ile esnaflarımızın kaldırımları işgal etmeyerek, ekiplerimize yardımcı olmalarını istiyoruz. “ derken, uyarılara aldırış etmeyen ve kuralları ihlal eden esnaflar hakkında yasal işlem başlatacağı da duyuruldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın