Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kafaya bastım patlamıyor da, boşa neden patlıyor!...

Kafaya bastım patlamıyor da, boşa neden patlıyor!...

Ereğli Akköy de hayatına son veren Ali Türköz’ün canlı yayında intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı.


Ereğli Akköy de hayatına son veren Ali Türköz’ün canlı yayında intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Kafasına dayadığı silahı ateş almayan Türköz, boşa sıktığı silahının patlaması üzerine ‘Kafaya bastım patlamıyor da, boşa neden patlıyor’ sözleri dikkat çekiyor.

Can Ali Türköz'ün sosyal medyada yaptığı canlı yayın sırasında silahı başına dayayıp tetiği çektiği, ancak silahın patlamadığı duyuluyor. Can Ali Türköz, silahı aracın dışına tutup ateş edince patladığı anlaşılıyor.

 

Canlı yayında isyan eden Can Ali Türköz'ın "Kafaya sıktım mermi kafamda patlamadı. Boşluğa sıkınca patladı. Çıtlama sesini duydunuz. Ya Rabbim kafaya çıt ediyorsun da, öbür tarafa neden patlatıyorsun? Rabbim beni eziyet çekmek için mi affediyorsun RABBİM sana sığınıyorum. Kafama bastım patlamıyor da boşa neden patlatıyorsun. Rabbim kafama bastım tık ediyor da, öbür tarafa tetiği çekince neden patlıyor Rabbim? Demek Azrail ile oyun oynanmıyormuş. Kafaya sıktığımda patlamıyorsa demek ki Azrail gelmemiş daha. Rabbim niye yaşatıyorsun bana bunları? Yeter yeter. Yetmiyor mu çektiğim ızdırablar? Ben ne yaptım millete, kötü ne yaptım ? Acı çektiriyorsun bana sıkıyorum patlayacak mermiyi patlatmıyorsun ne istiyorsun benden ne ne ne? Yaaa kafama sıktığım mermi patlamıyor da, boşluğa sıkınca neden patlıyor? Rabbim benden ne istiyorsun? Tek bir altın vuruşum vardı denedim boşa çıkardın Rabbim?" dediği duyuluyor.

İhbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri Can Ali Türköz’ün cansız bedeni Karakavuz Köyüne Bağlı Küplü Deresi mevkiinde park halindeki aracının içinde vurulmuş olarak bulundu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün5
şaşkın3
gülücük2
hayran1
kızgın1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın