Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Jandarma komutanının koltuğuna kız çocuğu oturdu

Jandarma komutanının koltuğuna kız çocuğu oturdu

Zonguldak Alaplı İlçe Jandarma Komutanı Vekili Kıdemli Başçavuş Mükremin Sabuncu’nun koltuğuna, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 4.sınıf öğrencisi Canberk Buyurucu’ya koltuğunu devretti.


Alaplı'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Vekili Kıdemli Başçavuş Mükremin Sabuncu’nun koltuğuna özel bir kolejde İlkokul öğrencisi Canberk Buyurucu, oturdu.

İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Mükremin Sabuncu ilkokul öğrencisi Canberk Buyurucu'yu kapıda karşılandı. Daha sonra komutanlık odasına geçen Buyurucu, Kıdemli Başçavuş Mükremin Sabuncu’nundan bilgi aldı. Sahil güvenlik olmadığı yerlerde Jandarma olduğunu dikkat çeken Canberk Buyurucu Öğrencisi, ilçe jandarma yüzme biliyor mu? Sorusu üzerine, cevap veren Alaplı İlçe Jandarma Komutanı Vekili Kıdemli Başçavuş Mükremin Sabuncu, ”Personelimiz genelde yüzme biliyor, içlerinde yüzme bilmeyen personelimizde vardır. Bizim saha bölgemizde olan yüzme bilmeyene arkadaşları yüzme kursuna gönderiyoruz” dedi.

Temsili İlçe Jandarma Komutanı Canberk Buyurucu, yapılan çalışmaları büyük dikkatle dinledikten sonra teşekkür etti. Buyurucu daha sonra jandarma faaliyetlerini inceledikten sonra trafik uygulaması yapan Askerleri denetledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın