Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İZMİR’DE TURNUVA VAR

İZMİR’DE TURNUVA VAR

-FUTBOL-


Karadeniz Ereğli’de bulunan Altınordu FK Ereğli Futbol Okulu’nun, 22 Ocak- 1 Şubat 2019 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek Tatil Şenliği Futbol Turnuvasına katılacakları bildirildi.
Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada şöyle:
“Selçuk İsmet Onurbilge Tesisleri’nde düzenlenecek ‘Tatil Şenliği’ turnuvası, 4 etapta 10 gün sürecek. Toplam 257 takımın katılacağı turnuvada 5 bin sporcu ter dökecek. Karadeniz Ereğli Altınordu Futbol Okulu’da bu turnuvaya öğrencilerimiz ve veliler ile birlikte geniş bir katılım ile yer alacak.
İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu ilkesi ile çalışmalarını sürdüren futbol okulu, turnuvaya katılmakla Altınordu'nun tesislerini görme hem de yepyeni bir tecrübe kazanma şansı buluyor. Çocuklarımız yeteneklerini sergileyecek, Altınordu Scout antrenörleri takip edecek. 
Futbol okullarımızda eğitim alan öğrencilerimiz Altınordu'nun köklerini görerek tarihimizi yakından tanıyacak ve profesyonel tesislerde çalışma imkanı bulacak. Hedefimiz, turnuvada İyi birey, vatandaş ve futbolcu ilkesi ile kentimizi en iyi şekilde temsil etmek.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın