Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İZKA İNŞAAT… ÇAKIROĞLU OFSET… EMİR İNŞAAT…

İZKA İNŞAAT… ÇAKIROĞLU OFSET… EMİR İNŞAAT…

Bölgesel Amatör Lig’in şampiyonluk yolundaki favori takım Karadeniz Ereğli Belediyespor yararına başlatılan kampanya sürüyor.


6 bin 767 lira bağışta bulunarak kampanyaya sahip çıkan ilk isim olan ilçenin Belediye Başkanı aynı zamanda Karadeniz Ereğli Belediyespor Başkanı Hüseyin Uysal, toplumun her kesimine seslenmiş, “Ereğli, takımına destek ol” demişti.
Ereğli sevdalısı olduklarını her fırsatta dile getiren eski milli futbolcular Yusuf Şimşek, Ümit Karan ve Fatih Akyel ile TRT Spor Yorumcusu Serkan Reçber de çağrıya yanıt verdiler. Bu isimlerin her biri 667 lira bağışlayarak kampanyada ’bizde varız’ dediler.

Asker mesaj yolladı: Maaşımı alınca!
Kampanya süresince duygu dolu anlarda yaşandı. Eflatun ve Beyaz renklere sahip takımın 3. Lig’e çıkmasını arzu edenlerden biride asker Tunahan Karakaya oldu. Kampanyadan vatani görevini yaptığı sırada öğrenen Karakaya, maaşını aldığında bağışta bulunacağını bildirdi.

Harçlığını bağışladı!
Cumhuriyet Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Arda Yağız, karne hediyesi ve okulun 2. Dönemi için biriktirdiği 116 TL’nin 67 lirasını kampanyaya bağışladı. Küçük Arda, bağış makbuzunun üzerine de “Takımımızın daha fazla güçlenmesi için” yazdı.

3 sepet yumurta verdi!
Kampanyaya Kışla Mahallesi sakinlerinden İsmet Koç, 3 sepet yeşil yumurta ile destek verdi. Koç, “Ereğli Belediyespor’un başarısı tüm Ereğli’nin başarısıdır. Başkanımız başta olmak üzere hepinizi tebrik ediyorum. Sizlerden şampiyonluk bekliyoruz" dedi.
 

İZKA İNŞAAT… ÇAKIROĞLU OFSET… EMİR İNŞAAT…
Kampanya, Ereğli’yi sevenlerin destekleri ile sürüyor. Devam eden kampanyanın son gününde ise İzka İnşaat 5 bin 67 lira, Çakıroğlu Ofset 1.067 lira ve Emir İnşaat 567 lira bağışta bulunarak “Şampiyon Ol Ereğli” dediler.

EREĞLİ! SENDE DESTEK OL!!!
’Haydi Kdz. Ereğli takımına destek ol. 67 lira ile şampiyonluğa ortak ol’ parolası ve “Kampanya 67” sloganı ile başlatılan kampanya bağışta bulunmak isteyenler:
Kdz. Ereğli Belediyespor adıyla Halk Bankası Kdz. Ereğli Şubesi’ndeki hesap numarasına (IBAN TR97 0001 2009 8070 0012 1000 23) destek olabiliyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın