Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İYİ Kİ YAZDIK !.

İYİ Kİ YAZDIK !.

Ereğli FM yazdı,


Ereğli Belediye Başkanının seçim vaadeydi. “İlk geldiğimizde aşevini yapacağız. Bütün hizmet yılımız boyunca ihtiyaç sahiplerine sefer taslarıyla sıcak aş ulaştıracağız.” demişti. Dün Ereğli FM hatırlattı, belediye bugün düğmeye bastı.

Bir vatandaş geçtiğimiz gün sosyal medyada başkanın koşu bandı üzerinde spor yaparken paylaştığı fotoğrafların altına “Millet evde, evde kal diyorsun da, ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaş aş bekliyor. Şimdi değilse ne zaman Başkan Bey? diye yazmıştı.

Ereğli FM seçim vaad videosunu dün yayınladı o video da, Başkan 1 yıl önce, “Göreve gelir gelmez ilk işimiz ihtiyaç sahiplerine yılın her günü sıcak aş ulaştıracağız .” diyordu.

Aradan geçen 1 yıl da bu konuyla ilgili adım atılmadı. Dün Ereğli FM’in “Şimdi olmazsa ne zaman “ haberi ses getirdi. Belediye ilk etapta evde kalan 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine sıcak aş ulaştırmak için düğmeye baştı.

 

DÜNKÜ HABER METNİ 

Ereğli Belediye Başkanının seçim vaatlerinde öncelikti. “İlk geldiğimizde aşevini yapacağız. Bütün hizmet yılımız boyunca ihtiyaç sahiplerine sefer taslarıyla sıcak aş ulaştıracağız.” demişti.

Aradan 1 yıl geçti.  Bir vatandaş dün sosyal medyada başkanın koşu bandı üzerinde spor yaparken paylaştığı fotoğrafların altına “Millet evde, evde kal diyorsun da, ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaş aş bekliyor. Şimdi değilse ne zaman Başkan bey ? diye yazdı.

Bu arada Zonguldak, Kilimli ve Kozlu Belediyeleri sağlık çalışanlarından toplu taşımada ulaşım ve Otopark ücreti alınmayacağı yönünde ortak bir karar aldı. Ereğli Belediyesi ise hafta sonu Cumartesi Pazarı ve Kepez Pazarı’nda siftah yapamayan esnaftan işgaliye ücreti topladı.

YAYINLANAN VİDEO; 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
kızgın2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın