Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İTFAİYE’DEN ZİYARETLER...

İTFAİYE’DEN ZİYARETLER...

Kdz.Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 302. yıldönümü ve İtfaiye Haftası kutlamaları kapsamında bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş ve İtfaiye Müdürlüğü personeli, Kdz.Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ü makamında ziyaret etti.

Kdz.Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu , İtfaiye Teşkilatının 302. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, ekibe çalışmalarında başarılar dilerken, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise İtfaiye teşkilatına her türlü desteği verdiklerini belirterek; “Araç, teçhizat ve olaylara müdahale yönünden Kdz.Ereğli Belediyesi İtfaiye Teşkilatımız bölgenin en güçlü ekibi arasında yer alıyor. Bundan sonrada İtfaiyemizin ihtiyaçları noktasında desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

’KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ’

İtfaiye Müdürlüğü kutlama heyetinin ziyaretinde konuşan İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük de yangın, afet ve kazalarda İtfaiye Müdürlüğü ile koordineli bir çalışma yürüttüklerini belirterek; “İtfaiye teşkilatı zor ve meşakkatli bir görev yapıyor. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlama, yangın, afet ve kazalarda sürekli koordineli bir çalışma yürütüyoruz. İtfaiye Teşkilatının 302. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın