Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İŞTE GELDİĞİMİZ NOKTA !.

İŞTE GELDİĞİMİZ NOKTA !.

Başhekim açıkladı.Zonguldak genelindeki tüm hastanelerde yoğun bakım doluluk oranı %100`e ulaştı.


Zonguldak ve ilçelerinde Korona Virüs alarmı verildi.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Tosun’un yaptığı son açıklama il genelindeki durumu net bir şekilde özetledi. Başhekim Tosun, “İl genelindeki tüm hastanelerimizin yoğun bakımları %100 doluluk oranıyla çalışmaya başladı. ”dedi.

Tosun, ”Sağlık çalışanlarının yükü birden ona çıktı. Şu ana kadar çözülemeyecek bir sorunla karşılaşmadık ama zaman zaman acilde bekleyen hastalar oluyor. Yeni planlamalar kapmak durumundayız. Bölgemizde çok ciddi artış var. ”şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün41
şaşkın8
kızgın6
hayran1
gülücük0
Inci günce

21 Kasım 2020 - 22:05

Evet doğru hastaneler dolu. Bizim insanımız tedbirsizlik etti .Peki sağlık kuruluşları hicmi bisey yapmadı bir araştırın bakalım kim bilir nekadar karantinada olupta birkere bile aranmayan nasıl oldukları bil8nmeyen kaç tane 65 yaş hasta var ben bunu bire bir yaşadım ve şuanda annem normal kovit servisinde babamsa yoğun bakımda. Bu sadece sağlık ocağı ve doktorlarının ilgisizliği. Ozaman şöyle yapalım madem bu 65 yaş üstü vatandaşları çukur kazalım dökelim benzini yok edelim böyle cektirmektense .saglik bakanlığına kadar tüm şikayetlerimi dile getircem benim canım yandı belki başka hastaların cani yanmaz

Ereğli halkı

20 Kasım 2020 - 23:34

Yasakları kaldırmasaydılar bu böyle olmazdı virüsten kurtulma sansı bence sıfır

ÖMER kabasakal

20 Kasım 2020 - 19:57

Ereglidede covid testi yapmadilar bana işim geregi günde 4.5 eve giriyorum dedim tuplerimiz yeterli degil dediler kac para bu tupler

Ece ecem

20 Kasım 2020 - 17:39

İki hafta önce hastamızı karabuke götürdük yoğun bakım için. Zonguldak, Sakarya, bursa, düzce, bolu vs. Her yer doluydu. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Yorum Yazın