Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İSTANBUL'DAN GELDİLER !.

İSTANBUL'DAN GELDİLER !.

989 adet extacy uyuşturucu hap ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı.


989 adet extacy uyuşturucu hap ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı.

Zonguldak İl Jandarma ekipleri yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde; O.A. ve A.A isimli şahısların İstanbul ‘dan Zonguldak ili ve ilçelerine uyuşturucu getirerek satacağı bilgisi alınması üzerine harekete geçti.

 Şüpheli şahıslar O.A. ve A.A Zonguldak'ın Devrek ilçe sınırları içerisinde araçta yapılan aramada 989 adet extacy uyuşturucu hap ile birlikte yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Adliyeye sevk edilen şahıslar tutuklanarak ceza evine gönderildi.

UYUŞTURUCU KULLANAN 3 ŞAHIŞ YAKALANDI !

Zonguldak’ta uyuşturucu kullanan 3 kişi yakalandı. Gözaltına alınan şüphelilerden 20 gram toz esrar ve uyuşturucu içme aparatı ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde; Zonguldak'ın Devrek İlçesi Kekeler köyünde uyuşturucu kullandığı bilgisi alan ekipler operasyon düzenledi. A.E., K.Ö. ve G.T. isimli şahısların uyuşturucu kullandığı bilgisi alınması üzerine operasyon düzenledi. Zonguldak'ın Devrek İlçesi Kekeler köyünde araçta yapılan aramada 20 gram Toz Esrar ve uyuşturucu içme aparatı ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın