Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İSTANBUL'DAN GELDİ, OLANLAR OLDU !.

İSTANBUL'DAN GELDİ, OLANLAR OLDU !.

İstanbul`dan Zonguldak`a cenaze için gelen bir kişide Korona Virüs tespit edildi.


İstanbul'dan Zonguldak'a cenaze için gelen bir kişide Korona Virüs tespit edildi.İddialara göre  kişinin cenaze sürecinde bir çok kişi ile temas ettiği öğrenilince mahalle karantinaya alındı.İlk tespitlere göre söz konusu kişi, 2 kişiye daha virüs bulaştırdı. 

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Ramazanoğlu Köyü'nde, İstanbul'dan cenazeye gelen bir kişinin iki kişiye koronavirüs bulaştırması sonucu köyün bir  Mahallesi karantinaya alındı.

Çaycuma Kaymakamlığı, köyün Boduklar Mahallesi'nde yaptığı çalışmada bir kişinin cenaze için geldiği köyde birçok kişiyle temasta bulunduğunu tespit etti.

Köyün Boduklar Mahallesinin giriş ve çıkışlarında jandarma ekipleri tedbir aldı. Mahalleye giriş ve çıkışlar kontrol altına alındı.

VALİ BEKTAŞ AÇIKLAMA YAPTI !.

SAYI 6'YA ÇIKTI !.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, konu ile ,ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada " 10 gün önce bir cenaze oldu. İstanbul'dan cenazeye gelen birisi hastalığı bulaştırdı. Bu cenaze ile bağlantılı  Zonguldak'ta 3  Bartın'da da 3  pozitif vaka tespit edildi. Mahallede sosyal hareketlilik  ve sosyal mesafeyi sağlayacak  tedbirleri arttırıldık." dedi.

KAYNAK : Z HABER

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın9
şaşkın3
üzgün2
hayran1
gülücük0
Ereğli FM Editör

06 Mayıs 2020 - 00:33

Devletin Valisinin açıklaması var haberde kardeşim bırak çamur atmayı

vatandaş Ali

06 Mayıs 2020 - 00:31

Haber yalann

Yorum Yazın

Canlı Radyo