Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İŞİN ASLINI DUYUNCA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ!!!

İŞİN ASLINI DUYUNCA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ!!!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, boşanmak üzere olan eşini korkutmak isteyen şahsın, karısına ait otomobilin altına bomba süsü vererek düzenek yerleştirdiği bildirildi. Alınan bilgiye göre, ilçede, akşam saatlerde oldukça hareketli anlar yaşandı. İsmi alınamayan kadın, iş çıkışı Erdemir Fabrikaları Bağlık Kapı mevkisinde ilerlediği sırada, bir vatandaş, aracın altında fark ettiği cisim nedeniyle 06 YA 741 plakalı otomobili durdurdu. Yakın incelemede ise düzenek halde bomba olduğu sanılan nesne nedeniyle panik yaşandı. Bayan sürücünün otomobilden inmesi sağlandı. O ve çevredekiler güvenli mesafeye uzaklaştı. Durum polise bildirildi.
POLİS TEYAKKUZA GEÇTİ
Teyakkuza geçen emniyet güçleri, kısa sürede olay yerine geldi. İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, operasyonu yönetti. Güvenlik şeridi ile kapatılan alanın içine ve çevresine kemse yaklaştırılmadı. Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bomba imha ekiplerinin olay yerine gelmesi beklendi. Kısa süre sonra gelen ekipler hazırlık yaptı. Uzman polis, koruyucu özel giysilerini giyerek, otomobil altıdaki cismi inceledi. Ardından, kontrollü hazırlanan fünye, cisme yerleştirildi. Kontrollü patlama yapılmasının ardından, bomba süsü verilen nesnenin bez ve çeşitli çaputların bir araya getirildiği ’sahte bomba’ olduğu belirlendi.
ŞAHIS YAKALANDI
Öte yandan, dakikalar sonra olayın nedeni anlaşıldı. Emniyet kaynaklarından alının bilgiye göre, ismi alınamayan şahıs, uzun süredir sorun yaşadığı boşanmak üzere olduğu eşini korkutmak için böyle bir yol izledi. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan titiz çalışma sonrası kısa sürede yakalana şahıs, gözaltına alındı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo