Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İMZAYI ATTILAR !

İMZAYI ATTILAR !

2021-2022 Eğitim Öğretim dönemlerine yüzde 15 indirim uygulayacak.


Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi, Karadeniz Ereğli İTÜ Doğa Koleji ile işbirliği protokolü imzaladı.

Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan, üyelerinin çalışma yaşamlarına ilişkin haklarının en üst seviyede korunmasının yanı sıra eş ve çocuklarının geleceklerine yönelik çalışmaları da sürdürdüklerini söyledi.

Ercan, bu kapsamda, sendika üyesi çocukların eğitimlerini daha da kaliteli, ücretlerinin ise daha ekonomik hale getirebilmek için okullardan gelen teklifleri değerlendirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Bu kapsamda, ilçemizdeki Karadeniz Ereğli İTÜ Doğa Koleji’nden üyelerimize yönelik kampanya teklifi yapıldı. Karadeniz Ereğli İTÜ Doğa Koleji Müdürü Caner Özçep,  sendikamızı ziyaret ederek, detaylar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaptı. Yönetim olarak da uygun gördüğümüz protokolü taraflar oralar imza altına aldık. Buna göre; üyelerimiz yaptıracakları yeni kayıtlarla 2021-2022 Eğitim Öğretim dönemlerine ait liste fiyatları içindeki eğitim ücretleri üzerinden yüzde 15 indirim uygulayacak.

1 Şubat-31 Aralık 2021 tarihleri arasını kapsayan protokolümüzün, üyelerimize, ailelerine ve çocuklarına hayırlı olmasını diliyoruz.”

 

 

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
şaşkın1
kızgın1
hayran0
üzgün0
Babasının oğlu

13 Şubat 2021 - 23:36

Zaten Ereğli nin kaymağını Sendikalı Erdemir personelleri ve yöneticileri yiyiyor.Alt iş veren, OYPA,Güvenlik sürünsün.

Yorum Yazın

Canlı Radyo