Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İMZALAR ATILDI!..

İMZALAR ATILDI!..

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi Alt yapı ihalesini alan TEKAY İnşaat Tic. Ltd. Şti yetkilisi Yaşar Eroğlu ve İş adamı Halil Demirer noter huzurunda imza atarak çalışmalara start verdi.

Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak TEKAY İnşaat Tic. Ltd. Şti yetkilisi Yaşar Eroğlu ve Halil Demirer ile TSO Başkanı Recep Ocak ve Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar Alaplı Noteri önünde imza altına aldılar.

İmza töreninde konuşma yapan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak;

“Şimdiye kadar Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili yaptığımız tüm toplantılarda soyut işlemler ile ilgili konuşmuştuk. Bugün itibariyle yaptığımız çalışmalar somut adım noktasına gelmiştir. Bu belki ofis tarzındaki buradaki son toplantımız olacaktır. Bundan sonraki toplantılarımızı OSB alanında daha çok görsel olarak göstermiş olacağız. Her yaptığımız çalışmaları değerli iş adamlarımıza ve basın mensuplarımıza görsel olarak aktaracağız. Ben Alaplı Kaymakamımız Altuğ Çağlar’a çok teşekkür ediyorum.  Kendisi iki yıllık görev sürecinde bizlere OSB’nin bürokrasi ayağında çok büyük destekleri oldu.  Bizi sevindiren bir gelişmede OSB ile ilgili yerel müteahhitlerin ihaleyi kazanmasıdır. Ankara’da yapılan ihalede Alaplılı müteahhitimizin yer alarak ihalesi bizler mutlu etmiştir.  Kendilerinin ileride daha büyük ihalelere imza atarak büyük müteahhit olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir. OSB’de faaliyete geçecek olan firmalarla birlikte istihdama önemli katkılar sağlanacak ve işsiz gençlerimize iş olanakları sağlanacak ve Alaplı ekonomisine çok büyük katkılar sağlayacaktır. Ben başta  Valimize çok teşekkür ediyorum. Kendisinin çok büyük emeği var. Daha önceki Milletvekillerimiz Fazlı Erdoğan, Köksal Toptan, Ercan Candan’a Polat Türkmen’e , yeni vekillerimiz Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar’a da çok teşekkür ediyorum. Çünkü OSB’miz belli süreçlerden geçti. Bu süreçte de onlarında emekleri var. Ayrıca Alaplı Kaymakamımız Altuğ Çağlar’a da teşekkür ediyorum” dedi.

Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar’da Alaplı OSB alt yapı ihalesinin ilçeye ve bölgeye hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından  Alaplı OSB alt yapı ihalesi noter önünde imza altına alındı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo