Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İmam Hatipli öğrenciler mezun olmanın sevincini yaşadı

İmam Hatipli öğrenciler mezun olmanın sevincini yaşadı

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Fazlı Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 2018-2019 eğitim öğretim yılında mezun olan 135 öğrenci için mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
Edinilen bilgiye göre, okul bahçesinde düzenlenen törende saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söylendi. Okul Müdürü Leyla Özer, öğrencilerin bundan sonra ki hayatlarında başarılı olmasını temenni ettiği konuşmasında şunları kaydetti:
“Okulumuzun ilk açıldığı günlerden bu kutlu güne gelmenin heyecanıyla şöyle bir geriye dönüp baktığım zaman şunları görüyorum, pes etmemek, engelleri kararlılıkla aşmak, sarsılmaz irade ve en önemlisi merhamet. Sevgili gençler, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlığı yakalama ve asra imzamızı atabilmek için az önce bahsettiğim ilkeler sizi başarıya götürecek dominonun taşlarıdır. Sizler kutlu yolun yolcuları olarak ülkemizi ve ulusumuzu daha ileriye taşıyacak ideal gençlik Merhum Akif’in deyimiyle, Asım’ın nesli olacaksınız.”
Özer, okulun açılmasında maddi manevi katkıları olan hayırsever ile okulun yapım aşamasında büyük emeği olan 22. ve 23. dönem milletvekili, Fazlı Erdoğan’a teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.
Program, ilçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve iş insanı Fazlı Erdoğan’ın dereceye giren öğrencilere plaket takdim etmesi ve öğretmenlerin öğrencilerine mezuniyet belgesinin verilmesinin ardından kepleri havaya atılarak sona erdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın