Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İmam Hatip Mezunları Buluştu

İmam Hatip Mezunları Buluştu

 

Ereğli İmam Hatip lisesinin 40. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İmam Hatip Lisesi mezunları derneği tarafından okul bahçesinde tören düzenlendi. 

Okul bahçesinde düzenlenen ve Mehtaran takımının katılımı ile gerçekleştirilen programa AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kdz. Ereğli İmam Hatip Lisesi’nin ilk mezunlarından Sakarya Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Öner Özdemir, Anayasa Mahkemesi 13. Daire Üyesi ile Yüksek Seçim Kurulu Üyesi Zeki Yiğit’in yanı sıra İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan müdürler, öğretmenler ve  mezunlar katıldı.

2015-2016 eğitim öğretim yılında ilk üç dereceye giren Anadolu İmam Hatip ve Kdz. Ereğli İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile okulun yapımı sırasında ve sonrasında bağışta bulunan hayırseverlere plaket ve hediyeleri Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş tarafından verildi.Yapılan konuşmaların ardından program sona ererken, katılımcılara yemek ikramında bulunuldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın