Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İlki yaptılar… İyi ki yaptılar…

İlki yaptılar… İyi ki yaptılar…

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde işletmesinin kapılarını öğrencilere açan Bahadır Selçuk, çocukların üretime dönük becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak istediklerini bildirdi.


Selçuk, Yalı Mahallesi Bahadır Yalçın Caddesi’ndeki Selçuklar Arçelik Bayisinde Ereğli FM’e açıklamasında, ’Mesleki teorikten sektördeki pratiğe’ ismindeki projeyi hayata soktuklarını belirtti.
Proje kapsamının ilk ayağında ’engeli’ bulunan “özel çocuklarla”, ikincisinde ise Mustafa Açıkalın Ortaokulu Uğur Böcekleri Sınıfı öğrencileriyle bir araya geldiklerini anlatan Selçuk, şu sözlerle konuştu:

FIRSAT VERDİ     
“Projesi kapsamında, mağazamızda ağırladığımız öğrencilerin ev aletlerini kullanmalarına imkan sağlıyoruz. Öğrenciler, gündelik hayatta sıkça karşılarına çıkan ev aletlerini tanıma fırsatı buluyor.
Miniklerin de üretime dönük becerilerini geliştirmelerine yönelik olarak bu projeyle katkı sunmayı ve farkındalık yaratmayı amaçladık. Öğrenciler ile keyifli vakit geçirdik. Bu projeyi de yaz tatiline kadar sürdürmeyi düşünüyoruz. Birer hafta dönüşümlü olacak şekilde minik ve özel öğrencilerimizle bu çalışmayı yürüteceğiz."

KEK YAPTILAR
Etkinlikte, tanıtılan elektronik ürünlerin nasıl kullanıldıkları hakkında bilgiler alan engelli öğrenciler, uygulama yaparken heyecanlarını gizleyemedikleri görüldü. Minik ellerce hazırlanan pasta, kek ve kurabiyeler, mağazadaki vatandaşlara ikram edildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran4
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın