Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İLK YARI FİKSTÜRÜ

İLK YARI FİKSTÜRÜ

2015-2016 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig 8.grupta mücadele edecek Kdz. Ereğli Belediyespor, sezonu 20 Eylül’de sahasında oynayacağı Kilimli Belediyespor maçı ile açacak.

 

2015-2016 Sezonunda 12 grupta oynanacak Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi İstanbul’da yapıldı. TFF’nin Beykoz Riva’da bulunan merkezindeki Orhan Saka Konferans Salonu’nda düzenlenen kura törenine, TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, TFF Amatör Kurul üyesi Fahrettin Eserdi, 157 BAL takımının temsilcileri ile ASKF Başkanları katıldı. Birden fazla grupta bulunan Ankara, İzmir ve İstanbul takımlarının hangi gruplarda yer alacağını belirlendiği kurada, 12 grubun fikstür çekimi yapılırken, kulüpler 2015-2016 sezonu BAL Statüsü konusunda bilgilendirildi.                                         

   5 İSTANBUL TAKIMI BELLİ OLDU                                                                              

    Kdz. Ereğli Belediyespor’un mücadele edeceği 8.grupta yer alacak 14 İstanbul takımından 5’i çekilen kura ile belli oldu.  Eflatun beyazlıların gruptaki rakipleri, Dikilitaşspor, Halide Edip Adıvarspor, Leventspor,Paşabahçespor ve Vefaspor oldu. 20 Eylül’de oynanacak sezonun ilk maçında Ereğli Belediyespor sahasında bir başka Zonguldak temsilcisi  Kilimli Belediyespor’u ağırlayacak. Lige 27 Eylül’de Kurban Bayramı tatili verilirken, eflatun beyazlılar 4 Ekim’de Akçakocaspor’a konuk olacak. Eflatun beyazlılar sezonun ilk yarısında 5 İstanbul takımından 4’ünü sahasında ağırlayacak.

EREĞLi BELEDİYESPOR’UN iLK YARI MAÇLARI

Kilimli Belediye
Akcakocaspor (D)
Halide Edip Adıvar
Karasuspor (D)
Serdivanspor
Paşabahçespor (D)
Levent spor
Yeniçağa
Düzce Beyköy (D)
Vefaspor
Kocaalispor (D)
Dikilitaş
Bartınspor (D)

PLAY –OFF SİSTEMİ UYGULANACAK.

BAL’da 12 grup birincisi statüde belirlendiği şekilde play-off turuna yükselecek. Bu turda oluşan 6 eşleşme tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanacak ve galipler direk Spor Toto 3. Lig’e yükselecek. Bu turda mağlup olan 6 takım bir kez daha statüye göre eşleştirilecek ve yine tarafsız sahada tek maç üzerinden oynanacak 3 eşleşmenin galibi Spor Toto 3. Lig’e çıkacak son 3 takımı oluşturacak.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo