Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İLK KAZMA YARIN VURULUYOR

İLK KAZMA YARIN VURULUYOR

Karadeniz Ereğli’ye prestij kazandıracak vizyon projelerden biri olan ’Çetin Apatay Bulvarı Projesi’ne start veriliyor. Bulvar üzerindeki çalışmalara 29 Nisan Cuma günü saat 15.00’de düzenlenecek tören ile başlanacak. Tören, Çetin Apatay Kavşağı karşısı, Şoförler ve Otomobilciler Odası önünde yapılacak.

Göztepe köprüsünden köprülü kavşağa kadar olan 1 kilometrelik yol boyunca yapılacak yeni düzenleme çalışmalarına önümüzdeki hafta başlanıyor.

Proje kapsamında, orta refujde daraltma ve şeritleri ayıracak sahil tipi korkuluk sistemi ile 3 gidiş, 3 geliş toplam 6 şeritten trafik akışı sağlanacak.

Güzergâhta, karşıdan karşıya geçişi sağlayacak yaya geçitleri, cepler ve yeni durakların yanı sıra dekoratif parke taşları ile yeni kaldırım düzenlemesi ve ana yola çıkan yan yollarda kaldırım ve tali yol düzenlemesi yapılacak.

BAŞKAN UYSAL’DAN DAVET

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Çetin Apatay Bulvarı Projesi’ne 29 Nisan’da  başlanacağını ve 180 günde bitirilmesi planlanan proje ile ilçe girişinin daha güzel bir görüntüye kavuşacağını söyledi.

Başkan Uysal, “Projemize startını 29 Nisan Cuma günü veriyoruz. Bu nedenle saat 15.00’de bulvar üzerindeki kavşak karşısında törenimiz olacak. İlçemiz protokolü, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve halkımızı bu törene davet ediyorum.”dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın