Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İLK ANTRENMANINA ÇIKTILAR

İLK ANTRENMANINA ÇIKTILAR

Ereğli’de Batı Karadeniz Romanlar Derneği tarafından kurulan ve Ereğli 2. Amatör Kümede mücadele edecek olan Roman Spor Kulübü ilk antrenmanını yaptı.

Antrenör Güven Kasapoğlu nezaretinde Beyçayırı Stadında yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda 27 kişilik kadroda 14 Roman oyuncu ile birlikte ilçedeki çeşitli amatör takımlarda futbol oynamış oyuncular da yer aldı.

Batı Karadeniz Romanlar Derneği ve Roman Spor Kulüp Başkanı Kazım Adak, hedeflerinin Roman vatandaşların birlik ve beraberlik içerisinde spor yapmalarına katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Takım antrenörü Güven Kasapoğlu, Batı Karadeniz bölgesinde ilk kez bir Roman kulübü kurulduğunu belirterek, “27 kişilik kadromuzda şuan itibari ile 14 Roman oyuncumuz var. İlk antrenmanımızda oyuncularımız birbirleri ile tanıştı, güzel bir atmosfer oluştu. Ereğli 2. Amatör Küme’de centilmence bizlere yakışır bir mücadele ortaya koyacağız” dedi.

Bursa’da kurulan ve amatör kümede mücadele edecek olan Romanspor’un ardından Batı Karadeniz bölgesinde de bir Roman kulübünün yer aldığını anlatan Kasapoğlu, “Bu bölgede ilk olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın