Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İKİNCİ MEZUNLARINI VERDİ!

İKİNCİ MEZUNLARINI VERDİ!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılını tamamlayan Piri Reis MTAL’da, mezuniyet töreni gerçekleştirildi.


Okul Müdürü İbrahim Aydın, Gülüç beldede bulunan Büyük Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen törende, saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından yaptığı konuşmada, eğitim ile dolu yılların çabuk geçtiğini söyledi. Aydın, öğrenci ve velilerine öğütler verdiği konuşmasında şunları kaydetti:
“İyi bir öğrenci olmalarını arzu ettiğiniz, iyi bir evlat olmalarını beklediğiniz çocuklarınız ne kadar büyürlerse büyüsünler sizler için hep küçük bir çocuk olarak kalacaktır. Hayata atılacakları bu andan itibaren yine yanlarında olmaya, onlara desteklerinizi sürdürmeye, başaracaklarına olan inancınızı her an hissettirmeye devam edin. Artık ders çalış demek yok, aynı sofrada yapılan sabah kahvaltıları da olmayacak. Ama onlarla beraber olacak anılarınızın yanında onlara rehberlik edecek şeyin onlara verdiğiniz milli ve manevi değerlerin olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlayalım.”
Törenin sonunda, bu yıl ikinci dönem mezunlarını veren okuldan ayrılan 56 öğrenci, havaya kep fırlatarak mezuniyeti kutlandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran6
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın