Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İKİ MAHALLE BİR BELDEDEN ACI HABER !.

İKİ MAHALLE BİR BELDEDEN ACI HABER !.

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz. İki mahalle bir beldeden acı haber var.


Çarşı esnaflarından  Merhum Bolkepçe İbrahim ve Merhume Havva Altıntaş’ın kızları; Merhume Aysel Hırçın, Merhum Yüksel Altıntaş ile Ayşe, Ayfer ve Ayla’nın ablaları; Ereğli Belediyesinden emekli Merhum Yıldıray Demiroğlu’nun eşi; Emel Kuru ile Mehmet ve Murat Demiroğlu’nun anneleri; Oktay Demiroğlu ve Eczacı Güler Demiroğlu’nun yengeleri;  Merhum Uğur Kuru İle Nezahat ve Nazife Demiroğlu’nun kayınvalideleri; Umut Yüksel Kuru ve Utku Kuru’nun anneanneleri; Mert, Ece, Hatice ve Yıldıray Demiroğlu’nun babanneleri;  Hacı Mefküre Demircioğlu vefat etmiştir.

Merhumenin Cenazesi bugün ikindi namazına Müteakip Orta camii Orhangazi Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Çaylıoğlu Beldesi eşrafından; merhum Muharrem Karabulut ve Merhume Sevim Karabulut’un oğulları; Halil Karabulut ve Çetin Gülerin yeğenleri; Mete Karabulut, Ayşegül Karabulut ve Merhume Havagül Akkanat’ın kardeşleri; Murat, Nesrin ,Tuğçe ve Koray’ın dayıları Metin KARABULUT vefat etmiştir.

Merhumun  cenazesi  öğle namazına müteakip Çaylıoğlu Merkez mezarlığında toprağa verilecektir.

       

Müftü Mahallesi sakinlerinden Müzeyyen Alparslan’ın eşi; Hasan Alparslan ve Funda Koyuncu’nun babaları; Deniz Efe Alparslan ve Dicle Koyuncu’nun dedeleri; Tahsin Alparslan’ın amcası; Metin, Yüksel, Yücel ve Mehmet Saraçoğlu’nun enişteleri; Erdemir’den Emekli Yalçın ALPARSLAN vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hatip Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından  Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın