Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İKİ FİLM BİRDEN!..

İKİ FİLM BİRDEN!..

Yönetmenliğini Süleyman Nebioğlu’nun yaptığı, kadrosunda Müjdat Gezen, Gülçin Santırcıoğlu, Nejat Birecik, Sümer Tilmaç, Şafak Sezer, Tamer Karadağlı ve Serkan Şengül gibi usta oyuncuların yer aldığı 2010 yapımı "Yüz Bin Kibrit", TV’de ilk kez bu akşam Show TV’de!

Adnan Menderes’i Yassıada’dan kurtarmaya kalkan bir delinin maceraları. Buradan, 100 bin çöp kibrit bulup bomba yapacak ve bir denizaltı dehlizinden geçerek bombayı Yassıada’da patlatacaktır. O kargaşada Menderes aynı dehlizden kaçacaktır.

"Yüz Bin Kibrit", bu akşam saat 20.00’de TV’de ilk kez Show TV’de!

 

*************************************************************************************************************************************

"HOP DEDİK DELİ DUMRUL" TV’DE İLK KEZ BU AKŞAM SHOW TV’DE!

 

Yönetmenliğini Oğuz Yalçın’ın üstlendiği, kadrosunda Atıf Benderlioğlu, Ceren Şekercioğlu, Orhan Bıyıklı, Mesut Çakarlı ve Nurhan Yılma gibi usta oyuncuların yer aldığı 2011 yapımı "Hop Dedik Deli Dumrul", TV’de ilk kez bu akşam Show TV’de!

Deli Dumrul, İstanbul’un Kurtlar Kuşlar Alemine meydan okumuş ve oyuna getirilerek hapse düşmüştür. İçerde hayatının zindana döneceğini düşünürken, ruh dünyasında derin tesirler meydana getirecek olan gönül erlerinden İhsan Bey ile tanışır. Hapiste Dumrul ile İhsan Bey’in en has talebesi ve manevi evladı Alperen arasında sıkı bir dostluk başlar. Deli Dumrul’u, gönül eri İhsan Bey’i ve yiğitlik timsali Alperen’i uğradıkları iftiralardan aklayıp kurtaracak kişi ise Baş komiser Semih’tir. Önce İhsan Bey ve Alperen, ardından da Deli Dumrul aklanarak tahliye olur.

"Hop Dedik Deli Dumrul", bu akşam saat 22.30’da TV’de ilk kez Show TV’de!..

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo