Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İKİ ERDEMİR EMEKLİSİNDEN ACI HABER !.

İKİ ERDEMİR EMEKLİSİNDEN ACI HABER !.

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz.


Çiğdemli Köyü sakinlerinden; Merhum Eyüp Yılmaz’ın eşi; Bayram,Figen,Fidan,Ayten ve Kdz.Ereğli Çiğdemli köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Yılmaz’ın anneleri Hakibar YILMAZ vefat etmiştir.

Merhumenin  Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çiğdemli köyü mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Elmatepe Mahallesi sakinlerinden; Kazım ve Hava Kaymaz’ın oğulları; Nezile Kaymaz ‘ın eşi; Muhterem ve Türkan Kaymaz’ın babaları; Sema Kaymaz’ın kayınpederi; Cemali, Ceren ve Ceyda Kaymaz ile Burcu ve Beyza Ekim’in dedeleri; Erdemir'den emekli Nezir KAYMAZ vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün  öğle namazına mütakip Elmatepe Yarma Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Doruk Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Bağlık Mahallesi sakinlerinden; Merhume Naciye Kızılkuş’un eşi; Metin Kızılkuş ve Fethi Kızılkuş’un babaları; Müşerref Kızılkuş ve Dilek Kızılkuş’un Kayınpederleri; Çetin, İlhan, Tuğba Ve Onur Kızılkuş’un Dedeleri; Erdemir'den emekli Veli KIZILKUŞ vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hatip Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo