Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HÜRRİYET.COM.TR'YE EREĞLİLİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ

HÜRRİYET.COM.TR'YE EREĞLİLİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Karadeniz Ereğlili basın mensubu meslektaşımız Hüseyin Özdemir (Erdemir emeklisi Gülten&Cengiz Özdemir` çiftinin oğlu), hürriyet. com.tr`ye Genel Yayın Yönetmeni olarak atandı.


medyaradar.com'un haberine göre; Demirören Medya'yla bir süre önce yollarını ayıran isim, üst düzey yönetici olarak gruba geri dönüyor. Milliyet.com.tr ile yolları geçtiğimiz yıl ayrılan Hüseyin Özdemir, aralık ayından itibaren hürriyet.com.tr’nin Genel Yayın Yönetmeni ünvanı ile göreve başlıyor.

MESLEKTAŞIMIZLA GURUR DUYDUK

Geçtiğimiz yıllarda düğününü Ereğli'de yapan ve Ereğli'ye geldikçe gazetemizi de ziyeret eden Özdemir, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin ardından gazeteciliğe Milliyet.com.tr'de adım attı. 1O yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra Doğan grubunun yönetimindeki Hürriyet.com.tr'ye geçti. Ardından tekrar Milliyet.com.tr'de Yayın Koordinatörü olarak görev yapan Hüseyin Özdemir, son olarak TurkMedya Dijital İçerik Müdürü görevini yürütüyor ve burada trafiği artırıcı projeler geliştiriyordu.

Ereğli FM ailesi olarak, her zaman gurur duyduğumuz meslektaşımıza hayırlı olsun diyor, yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın