Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HİZMETE AÇILDI

HİZMETE AÇILDI

Falım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Günaydın, yeni mekanda basın mensuplarını ağırladı.


Falım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Günaydın, Erdemir ofis yolu üzerinde faaliyete geçen Falım Pide & Bursa Park İskender ‘de basın mensuplarını ağırladı.

Buradaki konuşmasına davete icabet eden tüm basın mensuplarına teşekkür ederek başlayan Günaydın, Falım Şirketler Grubu olarak,  gıda ve inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi.

“İnşaat sektöründe doğru müşteriye doğru konut, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanan şirketimiz, gıda sektöründe de 1997 yılından bu yana baba mesleğini Falım Pide adıyla sürdürüyor diyen  Günaydın, sözlerini şöyle sürdürdü.

 “Gayretten çok niyet önemli.  Niyeti Allah rızası olanın,  gayreti boşa gitmez.  İnşaat sektöründe kısa sürede büyüyen ve ilçemize bugüne kadar 500’ün üzerinde yeni konut kazandıran ve 3 ayrı projesi de devam eden inşaat sektörünün yanı sıra gıda sektöründe de kısa süre önce tadilat çalışmalarına başlanan  “Falım Pide  & Bursa Park İskender“i de halkımızın hizmetine açmanın mutluğunu yaşıyoruz.

Yeni yerimiz özel loca bölümünü de bünyesinde barındıran 162 kişi oturma kapasiteli olup 25 personelle hizmete başladı. Kısa süre içinde personel sayımız 40’a ulaşacak. İşimizde çok iddialıyız. Babam 1961 ‘de Ereğli’ye geldi ve biz bu bayrağı 1980 ‘de devraldık. İlçemize bu mekânı kazandırmaktan dolayı mutluyuz. Gazetecilik mesleğine emek ve gönül veren siz değerli basın mensuplarına katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum.”

HİZMETE AÇILDI

Falım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Günaydın, yeni mekanda basın mensuplarını ağırladı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran13
gülücük4
üzgün1
kızgın1
şaşkın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo