Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ !.

HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ !.

Maske takmayan esnafa kızdı, maskeyi tezgahın üzerine fırlattı.


Ereğli  Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu,ilçe merkezindeki  denetimler sırasında bir  iş yeri sahibinin maskesini çenesinin altında görünce önce uyardı. Uyarısına iş yeri sahibinden ‘Bunu takmak anlamsız geliyor’ cevabı gelince sinirlenen Kaymakam Çorumluoğlu ‘Bana da takmak anlamsız geliyor. Ama Sağlık bakanlığı takacaksınız diyor. Madem gereksiz çıkartıp at maskeyi. Çenenin altında niye tutuyorsun” diyerek çıkarttığı maskesini tezgâhın üzerine fırlattı. İş yerine ceza kesilmesi talimatını verdi.                                                                                                                              

 Çorumluoğlu denetimi sırasında aracın içinde maske takmayan sürücü ve yanında ki yolcuya da ceza  tutanağı tutturdu. Araç sürücüsü hazırlanan tutanağın ardından Kaymakam Çorumluoğlu’na neden maske takmadığını anlatmak istesede Çorumluoğlu, Aracın içinde ikiniz de maske takmıyordunuz” diyerek bölgeden uzaklaştı.

İlçede faaliyet gösteren bir eczanede çalışanlarına sosyal mesafe kurallarına uymadığından da tutanak tutturan Çorumluoğlu, çalışanların kendisine durumu izah etmek istemesine de izin vermedi.

Yapılan denetimlerde 50 kişiye maske ve diğer kurallara uyulmamasından dolayı tutanak tutulduğu öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran8
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın