Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HERKES ORADAYDI

HERKES ORADAYDI

Alaplı Muhtarlar Derneği’nden tüm muhtarlara ve ilçedeki protokole, daire müdürlerine,  sivil toplum  kuruluşlarına iftar yemeği verildi.

 Muhtarlar Derneğinin iftarına Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kaymakam Altuğ Çağlar, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Emre Balci, Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, TSO Başkanı Recep Ocak, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, il genel meclis üyeleri, daire müdürleri, oda ve dernek başkanları ve muhtarların tamamı katıldı.

Alaplı Çay Bahçesinde yapılan iftar programında konuşan Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar; “Muhtarlarımızın, daire müdürlerimizin ve davete katılanların ramazan ayını tebrik ediyorum. Bu vesileyle hem yaklaşan kadir gecenizi hem de ramazan bayramını öncelikle Alaplı’mıza, Zonguldak’ımıza, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim.”dedi.

Davete katılan herkese yönetim ve denetim kurulu adına teşekkür eden Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal ise konuşmasında; “Söz konusu muhtarlar olunca muhtarlarımızdan bahsetmek istiyorum. Muhtarlarımız köy ve mahallenin tutan eli, bakan gözü ve duyan kulağıdır. Bulunduğu yerlerin temsil gücüdür. Demokrasinin ince basamağıdır.  Muhtarlarımız devletle vatandaş arasında güven köprüsüdür. Yapılan her toplantılarda köylerimizdeki eksikleri her defasında dile getirmişizdir. Bir dosya halinde siyasetçilerimize de bunları tevdi ettik. Bu zamana kadar yapılan hizmetler için şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Projesi olan ve ihalesi gerçekleştirilecek projeler için de bir an evvel sayın kaymakamımız, milletvekillerimiz ve siyasetçilerimize muhtarlar olarak her zaman olduğu gibi bundan sonda destek vereceğimize bilinmesini isterim. Dolayısıyla bu akşam iftar yemeğinin düzenlenmesine sıcak bakan ve bir araya gelmemize neden olan sayın kaymakamımıza ve tüm misafir katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Mübarek ramazan ayı vesilesiyle yaklaşan kadir gecenizi ve ramazan bayramınızı hayırlara vesile olmasını dilerim. Rabbim bizi hep beraber nice nice bayramlara kavuştursun.”dedi.

Muhtarların ve protokolün yoğun katılım gösterdiği iftar yemeği yapılan duanın ardında son buldu.

Bu arada Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in iş adamı Burhan Alber’in iftarı olduğundan dolayı davete katılamadığı öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın